KONST / Litografier / Litografi 7884440
nr 788 4440
Lars Hillersberg
(1937-2004), Sverige
Litografi, Lars Hillersberg (1937-2004), "Nöjesfältet", blyertssignerad Lars Hillersberg, motivets mått: 36x29 cm
Kondition: mindre vikskada
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 17:17:05
28/10 18:36:20
Lars Hillersberg
Läs mer om Lars Hillersberg